sizin sivil töreni sigortalanmasi

Dügün sigortasi size ve ailenize seni seviyorum kisi ile dügüm olarak zihin mali parça verecek. 1992 yilindan bu yana, Ingiltere ve Galler’de daha fazla kisi bir dini tören daha sivil bir törenle koridorda kadar gitmeye karar verdik. Aslinda, 2008 yilinda, sivil törenleri 67 1998 yilindan bu yana% 61 bir artis tüm törenleri, yüzde sorumluydu.

Sivil törenlerin sayisindaki bu artis sivil dügün için lisansli fazla bina olmak ile ilgili bir sey olabilir iken, ayni zamanda çiftler kendi dügün günü kontrolünü ele oldugunu göstermektedir. Bunun yerine Parlamento Binasi’na de kale ve hatta milletvekili yemek salonunda, sahilde, ülkede köske evleniyor – Bir gelin ve damat artik bir dini tören gelenegi kendilerini sinirlandirmak zorunda hissediyorum Westminster!

Istediginiz her yerde evli ve mekan taninmis bir dügün lisansi ve hizmet bir kayit ile yapilir kadar uzun almak için alisilmadik yerlerde bir sürü vardir, evli alabilirsiniz. Mekandir ancak alisilmadik, yine de büyük bir gün karsilamak için dügün sigortasi almak gerekir. Bu mekan mekan, kapatilmasi ya da yasadisi faaliyet hasar nedeniyle belki de, son anda dügün tutamayacak durumda ele alinacak isteyebilirsiniz. Misafirlerinizi bile sorun ciddi kötü hava ve dügün sigorta bu mali sizi koruyacaktir varsa mekan almak olabilir. Eger son ayrinti için sivil dügün asagi plani olsa da, her zaman sizin kontrolünüz disinda durumlar mevcuttur, hangi büyük gün engel olabilir.

Sivil törenleri size istediginiz sekilde evlenmek için harika bir yoldur. Dügün sigorta saglayicilari dügün günü ne kadar önemli oldugunu anlamak ve onlar cennet sivil tören mali güvenli oldugundan emin olmak için sizinle birlikte çalisacaktir.