ticari filo sigorta avantajlari

Filo sigorta tek bir kisi veya bir sirket tarafindan sahip olunan tüm araçlari kapsayan motorlu sigorta türünü gösteriyor. Ticari filo sigorta genellikle bir sirkette çalisan üç araç en az gerektirir. Bu is fazla 10 araç çalisir özellikle bireysel araç sigorta üzerinde avantajli oluyor. Sirket sahipleri ve yararlanmak karar araç operatörleri maliyetleri ve yönetim zaman ve çaba kaydedebilirsiniz.

Ucuz ticari filo sigorta bir politika altinda araçlarin farkli kapsayabilir. Bu araba, ticari araç, motosiklet, taksi ve antrenörler bir arada olabilir. Araç Bu arada sigorta sirketleri arasinda farklilik gösterir. Kamyonlar ve kamyon da karsilanabilir. Politikaniz bagli olarak, tarim araçlari, özel araç koleksiyonlari ve özel sektöre ait araba da filo sigorta poliçeleri dahil edilebilir.

Sunulan esnek ödeme seçenekleri vardir. Sigorta prim maliyeti her büyüklükteki isletmelere yardimci olabilecek bir sekilde yayilir ise mali daha etkili yönetilebilir.

Kenara sigorta poliçeleri sunan, bu sirketler ve araci kurumlari bireysel müsteri ihtiyaçlarini karsilamak için çok çesitli seçenekleri ile tam hizmet. Yüksek kilometre ile filolari esnek sürüs seçenekleri seçebilirler. Birçok sirket özel müsteri ihtiyaçlarina göre her bir politika yapmak. Yapmaniz gereken tek sey sadece tavsiye ve rekabetçi bir teklif için kendi özel ve deneyimli personelinin olasi sormak.

Sigorta teklif bagli olarak, belirli bir yeterlilik kriterleri ve kisitlamalar mevcuttur. Digerleri sadece Üçüncü Taraf politikasi saglamak Bazi filo sigorta, Üçüncü Sahis Yangin ve Hirsizlik ve Kapsamli politikalar saglayacaktir. Ek seçenekler acil ariza ve kaza kurtarma hizmetleri.

Eger kapsamli bir politika için kayit Ancak, hiçbir ek ücret ödemeden bu seçenekler içerir. Kapsamli politikalari da sahibi, sürücü veya yolcu tarafindan yapilan saglik giderleri için kapak içerebilir; kayip ya da hasarli kisisel esyalar için sigorta ve bazen, sigortasiz kayip kurtarma. Bazi filo sigorta yurt disinda da sürücü araçlari kapsamaktadir.

Ticari filo sigorta avantajlarindan ins ve çikislari anlamak sizin sirket için iyi bir anlasma yardimci olacaktir.