uzun süreli bakim sigortasi bakarak, önce bunu kontrol

Uzun süreli bakim sigortasi alinti birçok faktöre dayanir. Bu faktörleri bilmek isteyecektir ve bu makalede, bu faktörlerin bazi açiklamak için alti temel puan verecek. Bir LTCI teklif aldiginizda, size fayda düzeyleri ile ilgili politika disinda istediginizi üzerine sarta olacak ve size hayatinizin yas bilge nerede. Bu makaledeki bilgileri kullanarak akilli bir tüketici olmasini saglayacaktir.

Eger poliçe aldiginizda politika eklemek istediginiz ve ne uzun süreli bakim sigortasi tirnak, baktigimizda alirsiniz tirnak degisikliklere neden olur. Bu makalede, diger faktörlerin yani sira bakmalisiniz ne sirketler hakkinda daha fazla bilgi verecektir.

Eger uzun süreli bakim düsünüyorsun, size isteyeceksiniz faydalari ne tür düsünmek gerekir. Size bir fikir vermek için ev içi hizmet, bakim evde bakim ya da toplum temelli hizmet alabilirler.

Politika maliyeti bir faktör yasiniz. Genç yasta politikasi alma primi düsük olmasini saglar.

Bu sirketlerin farkli bakmak isteyecektir. Sizin isveren sigorta bu tür teklif ya da tek tek sirketlere bakmak isteyebilirsiniz mümkün olabilir.

Farkli avantajlari ile farkli kosul seçebilirsiniz. Bazi politikalar ya bir günlük, haftalik veya aylik miktari veya diger belirli bir tutari kadar ödeme için maksimum ödeme.

Eger faydalari kullanmaya baslamak için ve bu sigorta teklifi bir degisiklik neden olur edebiliyoruz seçtiginiz için seçeneginiz vardir.

Günlük faydalari seviyesi üzerinde düsünmek için bir seydir. Daha yüksek günlük faydalari sinirlari istiyorsaniz, bu sizin LTCI için daha fazla ödeme neden olur.

Uzun süreli bakim sigortasi alinti bu eski zaman kendinize dikkat çekmek için daha fazla para alacak çünkü gerçekten anlamak istiyorsaniz bir seydir. Tartisilan ve hakkinda düsünülebilir için orada düsünce ve bilgileri koymak gerçekten sizin için en iyi politika almak saglayacak.