bazi basit degisiklikler yaparak araç sigorta primleri azaltmak

Bu zorlu ekonomik zamanlarda, insanlar kendi ev faturalarinda tasarruf yollari ariyoruz. Bunu yapmanin bir yolu, bir kaç basit adimi takip ederek araç sigorta primlerinin azaltilmasi geregidir.

Eger sizin ihtiyaçlariniz için dogru politika seçmenize yardimci olacak kolay ve hizli bir sekilde sunulan firsatlarini karsilastirin saglayacak karsilastirma siteleri kullanin.

Bu sigorta de maliyet numaralari kadar yüzde 20 olarak kurtarabilecek çünkü politikasina ek bir sürücü ekleme düsünün. Sigorta daha güvenli sürücüler olarak evli insanlar görmek çünkü sadece esiniz ekleyerek, size prim düsürebilirsiniz. Eger adlandirma bir genç ya da deneyimsiz sürücü iseniz, temiz bir kayit ile eski bir araç sürücüsü prim maliyetleri azaltmak için yardimci olacaktir.

Bir sigorta poliçesi satin almak veya yenilemek isteyen, özellikle piyasadaki en iyi fiyatlar için çevresinde alisveris. Birçok sigorta sirketleri mevcut politika saglayici ile kalarak bu nedenle, yeni müsteriler için daha rekabetçi politikalar ayirabilir, size daha iyi firsatlar sunulacak daha az olasidir. Bu arastirma ve en iyi firsatlar ve kendi kisisel ihtiyaçlari için uygundur olanlar için etrafa zaman harcamak önemlidir.

Sigorta sirketi prim fiyati azaltmak için muhtemeldir çünkü daha yüksek bir gönüllü fazla ödeme düsünün. Bu uygun bir düzeyde asiri miktarini ayarlamak için önemlidir.

Bir iddia yapma ve hiçbir iddiada ikramiye kaybetmemek. Bir yil için politika bir iddia bu politikasini yenileyerek geldiginde sigortaci bir indirim teklif görebiliyordu yapmiyor.

Bu prim fiyati kadar sigorta sirketi yürüyüs yol açacaktir bulundugu araç herhangi bir degisiklik eklemeyin. Sigortacilar bir yol kaza olasiligi daha yüksek olarak güçlü araba görüntüler. Bir araç hizini veya performansini etkilemez hatta küçük degisiklikler sigorta maliyetleri artmistir olan yol açabilir.

Sigortaci bunu yapmak için sizden faiz çünkü aylik taksitler halinde araç sigorta poliçesi ödememek. Bir toptan tutarin tamamini ödemek çalisin.