ögrenci sigortasi ile esyalarini bakmak

Eger üniversiteye gitmek için karar verdiginizde, muhtemelen yasamak için gidiyoruz, kurs düsünmeye yeni arkadaslar edinmek ve tabii ki olacak.

Açikçasi bu tüm önemli hususlar vardir ama size burgled olsaydi ne yapardim düsündüm ve çalinan en degerli esyalarini bazi oldu?

Ögrenci sigortasi satin almak için kitap satin alma ve öncesinde üniversiteye yolculuk çanta ambalaj ile sag orada, yeni dönem baslamadan önce yapilacaklar listenizde olmalidir.

Eger özellikle degerli bir sey yok düsünüyorsaniz o zaman tekrar düsünmek gerekir.

Tüm favori araçlari – MP3 çalarlar, kameralar, dizüstü bilgisayarlar – ekleyebilirsiniz. USwitch yapilan arastirmalar ortalama Birlesik Krallik ögrenci esyalarini yaklasik £ 4,000 degerinde oldugunu göstermektedir.

Eger çalinti bir bilgisayar veya dizüstü olmasi da ciddi egitim etkileyebilecek oldugunu dikkate aldigimizda, o zaman ögrenci odasi sigortasi kadar önemli oldugunu sadece neden anlamaya baslar.

Bir ögrenci olarak, sansini oldukça siki bir bütçe olacak olan. Ama bu kapagin sag düzeyde almak sizi durdurmak gerek.

Sen özel ögrenci sigorta poliçesi sizin degerli esyalarinizi korumak ancak gereksiz ekstralar için disari ödeme olmadigini emin olmak için olabilir.

Temel ögrenci sigortasi paketi, dizüstü bilgisayarlar ve kameralar gibi seyler kapsayacak, ancak bazi uzman ekipman var eger kurs için ne gerekir?

Peki, merak etmeyin, her zaman gönül rahatligiyla veren, bir tür müzik aletleri gibi ögeleri sadece hirsizlik durumunda korumali olmadigindan emin olmak için kapagi kontör degil, ayni zamanda kaza sonucu hasar alabilirsiniz.

Bu ögrenci sigortasi için gelen bir diger ekstra seçenek bir bisiklet için örtü. Biraz daha yüksek bir aylik prim için, bunu çalinan ya da hasar alirsa bisiklet yerine disari ödeme konusunda endiselenmenize gerek kalmaz yani, senin jantlar için kapak alabilirsiniz.

Sadece sadece yeni evine yerlesmek yardimci olmaz ne gerek için kaplidir, ayni zamanda bir yönetilebilir düzeyde prim tutmak saglayacak emin olmak için ögrenci sigorta poliçesi terzilik.