washington düsük maliyetli uzun süreli bakim sigortasi karsilastirmak nasil

Eyalet Saglik Sigortasi Faydalari Danismanlari ofisinden Washington State sakinleri için ücretsiz olarak kullanilabilir Harika bir kaynak bir çalisma oldugunu. Bu çalisma uzun süreli bakim sigortasi satin düsünüyorsaniz Washington State bireylere yardimci olmak için tasarlanmistir. Çalisma sayfasi onlari sirketler arasinda oranlarini karsilastiran zaman sürdürmelidir ilgi alanlari önerdi verir.

Tirnak için sigorta acenteleri Arama zorlu bir egzersiz olabilir. En sigorta acenteleri uzun süreli bakim sigortasi hassas dogasi tanimak ve yardim sunmak için vardir. Onlar gerekli olan kapsama alani için bir teklif belirlemek için bazi bilgiler gerekir. Genellikle istenen bilgilerin bazilari içerir:

• uzun süreli bakim sigortasi ile ilgilenen kisinin yasi. Genellikle sen daha genç, daha az prim ödeme bekleyebilirsiniz.

• sigortalinin saglik durumu. Bir kisinin ciddi saglik kosullari öyküsü muzdarip, bu dogrudan uzun süreli bakim sigortasi maliyetini etkileyecektir.

• kapsama türü gerekli. Bu kafa karistirici olabilir, ancak çogu ajanlar kapsama açisindan mevcut farkli seçenekler açiklamak için gerekli zaman alacak.

• Maksimum kapsama sagladi. Birçok uzun süreli bakim sigorta sirketleri kapsaminda ya bir yillik ya da ömür boyu en fazla. En iyi hangi sirket agirligindaki bu bilgiler önemlidir.

Bir kez bir birey daha tirnak saglamak için diger sirketler basvurma kolay bir alinti vardir. Her sigortaci ile ayni seviyede ve kapsama türüne bir teklif istegi önemlidir. Bu sirketin tarihi hakkinda ve ne kadar süre alaninda hizmet vermekteyiz sormak da akillica olur. Tüm bu bilgiler isiginda, herkes uzun süreli bakim sigortasi sirketi gelecekteki en iyi ihtiyaci uyacak ne gibi bir seçim yapabilirsiniz.